Про нашу фірму

Фірма «Львів бур сервіс» надає якісні професійні послуги алмазним інструментом всесвітньовідомих брендів HILTI, Husqvarna, Bosh, DeWALT.

Перелік наших послуг постійно розширюється і на сьогоднішній день фірма пропонує такі основні послугизнесення будівель; демонтаж фундаменту, несучих стін, перекриття, перегородок у будь-яких приміщеннях; розширення дверних та віконних пройомів; зміцнення пройомів; алмазна різка цегляних та бетонних стін; ліквідація браку будівництва; облаштування пройомів на горище у перекриттях багатоповерхівок; алмазне буріння (алмазне свердління) отворів від 40 мм до 350 мм у стінах, перекритті та фундаменті; прорізання штроб під електропроводку та труби опалення; облаштування ніш у стінах; монтаж сейфа; монтаж банкоматів, будь-які інші демонтажні роботи.

Якщо ви не бажаєте мати проблеми із невідомими майстрами, які не відповідають за якість роботи і не користуються професійним обладнанням, радимо вам звернутись до фахівців фірми «Львів бур сервіс». Наші працівники виконають ваше замовлення якісно, швидко і професійно. Ми маємо значний досвід виконання робіт і професійне обладнання. Наші фахівці  працювали тривалий час за кордоном. Головна наша перевага – помірні ціни, які завжди нижчі за конкурентів. Якщо ж ви знайдете підприємство, яке виконає ваше замовлення дешевше за нас – ми надамо вам додаткову знижку, в розумних межах.

Працівники фірми готові до виїздів за межі Львівської області й надають послуги у суботу.

Форма оплати – будь-яка. З юридичними особами ми працюємо по безготівковому розрахунку на умовах часткової авансової оплати. Для великих будівельних компаній – особливі умови співпраці та знижки.

Зателефонуйте нам і ми прорахуємо попередньо замовлення. За необхідності фахівець завітає до вас на об’єкт, щоб відповісти на запитання і узгодити усі важливі дрібниці виконання замовлення.

Наші ціни на послуги завжди нижчі за конкурентів, а якість виконання робіт відмінна. Якщо ціни на аналогічні послуги у конкурентів виявились нижчими – зателефонуйте до нас і ми зробимо для вас додаткову знижку!

Різка бетону Львів та область.  Алмазна різка Львів та область.  Алмазне буріння Львів та область. Демонтажні роботи  – фірма “ЛЬВІВ БУР СЕРВІС” –  завжди до ваших послуг!

Телефони:   +38 (098) 125-15-30; +38 (093) 141-25-25